معرفی سبک های طراحی وب سایت در تهران | بلاگ

معرفی سبک های طراحی وب سایت در تهران

تعرفه تبلیغات در سایت


آشنایی راه های  طراحی وب سایت در شهر تهران

تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت چیست؟

نظر خود رتبه های بالایی را ابتدا بازدید میکنند.
بازاریابی از طریق موتورهای جستجو میتواند کاملا بدون هزینه انجام شود و بدون در نظر گرفتن تعرفه طراحی سایت و یا موارد دیگر ، بازدهی بسیار بالایی به همراه داشته باشد به همین دلیل از اهمیت ویژه ای در میان صاحبان کسب و کارهای آنلاین برخوردار است. بسیاری از افراد تصور میکنند برای بدست آوردن رتبه های بالا در میان نتایج گوگل میباست هزینه های سنگینی پرداخت کنند در حالی که این تصور کاملا اشتباه است زیرا میتوان از طریق فعالیت های محتوایی صحیح و رعایت نکات اصولی بهینه سازی سایت بدون پرداخت حتی یک ریال ،  به رتبه های بالا در میان نتایج دست یافت. یکی از اساسی ترین دلایل محبوبیت موتورهای جستجو نظیر گوگل همین مسئله است که شما میتوانید به راحتی و با انجام فعالیت های صحیح و اصولی در نتایج آن پیشرفت کنید بدون اینکه حتی یک ریال هزینه نمائید. حال سوال این است که آیا شما مکانی بهتر از موتورهای جستجو برای بدست آوردن کاربران هدف در اختیار دارید ؟ آیا میتوانید در این نقاط بدون ذره ای هزینه ، بیشترین بازدهی را داشته باشید ؟! مسلما جواب منفی است پس اگر تا به امروز نسبت به موتورهای جستجو بی تفاوت بوده اید ، از امروز اهمیت زیادی برای نتایج وب ساییتان در گوگل باشید.


همچنین لازم به ذکر است که ما در مقاله ای قبلا به تفاوت بین بهینه سازی موتور های جستجو و بازاریابی اشاره کرده ایم که میتوانید آن را مطالعه نمایید.

واژه اینفوگراف (Info graphic) خلاصه شده‌ای از Information Graphic است .امروزه اینفوگراف ها را زیاد در اطراف خود مشاهده می‌كنیم، كتاب‌های كودكان، اخبار، نقشه‌ها و ارائه اطلاعات علمی، همه به نوعی از اینفوگراف به عنوان یك ابزار كارا استفاده می‌كنند. ابزاری كه دو هدف عمده را پوشش می‌دهد:

    كمك به نمایش سریع، واضح و زیبای ایده‌های پیچیده
    نشر اطلاعات و داده‌ها به صورت بصری و سهل‌الوصول

البته در این هنگام به نکات زیادی توجه داشته باشید.

مثلا رتبه این سایت چقدر است و آیا ارزش تبادل لینک دارد یا خیر.

اینکه پولی است یا رایگان .سعی کنید سراغ لینک های پولی نروید.

و اینکه لینک هایی که به شما میدهد مستقیم و فالو هستند یا خیر.

همچنین سعی کنید از تمام صفحات خود به آنها لینک ندهید.

یکی از سایتهای مفید برای تبادل لینک رایگان لینکدونی نارنجی است.که می توانید برای درج لینک خود در آن به آدرس مراجعه کنید.

 طراحی سایت ارزان - ساخت وب سایت با قیمت ارزان و مناسب

طراحی سایت ارزان مناسب تر است یا طراحی وب سایت با قیمت های بالاتر ؟

مدتی است مقالات و بحث های متفاوتی در اینترنت منتشر می گردند در مورد طراحی سایت ارزان و یا قیمت طراحی سایت .اما من مطلب دقیق و بی طرفانه ای در این مورد ندیدم .


به سبب آشنایی به سایت طراحی سایت تهران  دنبال کنید .


تهران,طراحی سایت,استان تهران,...
نویسنده : قربان بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 11 شهريور 1397 ساعت: 19:30