مناسب ترین فصل برای تور چین چه فصلی می باشد

ساخت وبلاگ
چکیده : تور لحظه آخری چینو مسافرت به این کشور در طول چند دهه قبل بسیار توسعه یافته می باشد. سرزمین چی... با عنوان : مناسب ترین فصل برای تور چین چه فصلی می باشد بخوانید :

تور لحظه آخری چینو مسافرت به این کشور در طول چند دهه قبل بسیار توسعه یافته می باشد. سرزمین چین را به مثال ازجمله از پررونق ترین بازار های گردشگری می دانند.کشور چین از لحاظ گردشگر و مسافر در رده سوم جهانی قرار دارد.تعداد افرادی که در سال 2010 از چین بازدید کرده اند در حدود 56 میلیون نفر بوده است.با توجه به آمار های اعلام شده احتمال تبدیل شدن چین به بزرگترین کشور توریستی دنیا در سال 2020 وجود دارد.

قبل از سفر به چین باید بداند :

1- حتما 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه باشید.

2- باری را که میخواهید داخل جعبه هواپیما بگذارید بیشتر از 30 کیلوگرم نباشد که اضافه بار متحمل شوید. البته باز هم در این مورد بپرسید که تا چند کیلو مجاز هستید .

3- از حمل کردن اشیای تیز مثل تیغ و قیچی خودداری کنید.

4- مدارک و پولی را که دارید حتما در یک کیف دستی همراه خودتان نگه دارید .

5- پولهایتان را در چند جا تقسیم کنید .

6- در داخل فرودگاه با مامورین و بازرسان به ملایمت برخورد کنید .

 سفر به چین
نکاتی مهم در فرودگاه چین :1- با مامورین و بازرسان در فرودگاه چین به نرمی و ملایمت برخورد کنید .2- اصل مدارکتان را پیش خودتان نگه دارید.3- قبل از خروج از فرودگاه، مهر ایمگرشن چین در پاسپورتتان را چک کنید ، یا همان ویزای 3 ماهه را .4- به هیچ کدام از مامورین فرودگاه پول ندهید .

امیدواریم که تورارزان چین به شما خوش بگذرد

...
نویسنده : قربان بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت: 15:43